Еднолицев матрак Симо пружина
- Продуктов код: 1078
- Срок за доставка: 5 - 10 работни дни
- 189 лв.
- 152 лв.
За въпроси и бърза поръчка: 0893 572 051
Матрак Симо пружина - предложение с добро качество на достъпна цена. Има ядро от пружинен пакет Бонел, изграден от закалени спираловидни стоманени чашки, покрити с латексов филц, разположени върху здрава дървена рамка и скара. Калъфът е с полиестерсна дамаска, олекотен флиц и добавен слой силиконова вата, за допълнително удобство. Матракът се хapaĸтepизиpa c виcoĸa ycтoйчивocт нa нaтoвapвaнe, проветривост, ортопедичност и cpeднa cтeпeн нa твъpдocт.
Вид: еднолицев
Височина: 20 см.
Твърдост: средна
Материали:
- Дъpвeнa paмĸa oт cyx чaмoв мaтepиaл
- Ядpo oт пpyжинeн пaĸeт Бoнeл
- Иглoнaбит лaтeĸcoв филц
- Baтин
- Heтъĸaн тeĸcтил ѕрunbоnd
- Cилиĸoнoвa вaтa
- Дaмacĸa - устойчиво трико придаващо мекота
Гаранция 2 години!
Заплащане
Плащания могат да бъдат извършени както от България, така и от чужбина само в български лева.
За клиенти от България: се приемат всички посочени по-долу методи за разплащане.
За клиенти от чужбина: се приемат плащания само по банков път или с дебитна/кредитна карта.
Предпочитаният от Вас метод на разплащане може да бъде избран на финалния етап, след като сте избрали предварително заявените продукти чрез бутона - поръчай.
1 Натиснете жълтия бутон в горния десен ъгъл на сайта - количка
2 Натиснете зеления бутон - плащане
3 Системата ще ви отведе на страницата с формуляра за попълване на личните Ви данни и начин на плащане.
Наложен платеж
За клиенти от България, плащането при доставка (наложен платеж) е най-лесния и най-често използван начин на разплащане. Поръчаната от Вас стока и сума за доставка се заплаща директно на куриера.
Моля, имайте в предвид, че някои стоки изискват авансово заплащане, което можете да извършите по банков път или заплащане в брой в нашите представителства (виж по-долу градовете). За повече информация се свържете с нас на телефон: 0893 572 051
Банков път
За да платите по банков път е необходимо да извършите паричен превод в ЛЕВА по следната банкова сметка:
IBAN: BG27PRCB92301038430110
Банка: Прокредит банк
Титуляр: "Силвър груп 2" ООД
Внимание:
В основание за плащане посочете № на Вашата поръчка и Вашите имена или името на продукта и Вашите имена (в случай, че сте поръчали директно по телефон)
Пример: Поръчка №:1 Иван Иванов
или
Пример: Диван Мая, Иван Иванов
Номера на Вашата поръчка получавате автоматично по е-мейл, след като сте финализирали поръчката си от сайта на VENUS.bg
При междубанкови преводи е възможно забавяне в рамките на 24 часа.
В рамките на 24 часа наш сътрудник ще се свърже с Вас за потвърждение и изпращане на поръчаната стока (за празнични и почивни дни - до 48 часа).Дебитна/кредитна карта
Приемаме плащания извършени с дебитна или кредитна карта издадени от VISA (Classic и Electron) и MASTERCARD (включително Maestro).
Заплащане в брой
Заплащане в брой можете да извършите единствено и само в градовете с магазини на нашите партньори мебелни магазини "Мебели Бета":
гр. Пловдив, ул."Бяло Море" 2
гр. Пловдив, бул."България" 182
гр. Асеновград, бул."България" 48
гр, Хасково, бул."Раковски" 35
гр. Димитрповград, бул."Раковски" 13
гр. Казанлък, бул."Ал. Батенберг" 32
гр. Кърджали, кв."Възрожденци"бл 58
гр. Смолян ул."Родопи" 99А
гр. Русе, ул."Николаевска" 80
На изплащане
За да поръчате стоки на изплащане предлагаме Ви да използвате услугите на TBI BANK. Следвайте стандартните действия за поръчка, като на финалния етап "ПЛАЩАНЕ", системата ще Ви подкани да изберете предпочитан метод на плащане за тази поръчка, избирате - На кредит (чрез TBI кредит). В рамките на работния ден наш сътрудник ще се свърже с Вас, в случай, че изпитате затруднения при попълването на формуляра за кредит, не се колебайте да се свържете с нас за съдействие.Доставка
VENUS.bg извършва доставка до всички населени места в България от 2 до максимум 30 работни дни (без официални празници) за налични количества. Доставката се осъществява с фирмен превоз – гаранция за бързина, здравина и безпроблемно транспортиране или от куриер.
Доставка до врата се заплаща допълнително - по договаряне.
След реализирането на онлайн поръчката от сайта, специалист от екипа на "Мебели Венус" ще се свърже с Вас преди доставката, за да се уточни датата, часа на доставяне и цената.
За повече подробности можете да се свържете с нас на телефон 0893 572 051.
Монтаж
Извършването на монтаж е възможно единствено и само в градовете с магазини на нашите партньори - мебелни магазини "Мебели Бета" посочени по-долу. Цената за монтаж е по договоряне - на място в съответния обект. За повече информация се обърнете към нашите представители или на телефон: 0893 572 051
гр. Пловдив, ул."Бяло Море" 2
гр. Пловдив, бул."България" 182
гр. Асеновград, бул."България" 48
гр, Хасково, бул."Раковски" 35
гр. Димитрповград, бул."Раковски" 13
гр. Казанлък, бул."Ал. Батенберг" 32
гр. Кърджали, кв."Възрожденци"бл 58
гр. Смолян ул."Родопи" 99А
гр. Русе, ул."Николаевска" 80
Подобни продукти
283 лв.
185 лв.
1071 лв. 1285 лв.
1832 лв. 2175 лв.
1685 лв. 2022 лв.
1164 лв. 1392 лв.
1464 лв.
1664 лв.
549 лв. 638 лв.
1018 лв. 1221 лв.
1018 лв. 1221 лв.